fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
08
Jan

Pedagogu karjeras konsultantu pieredzes apmaiņa Turlavā

  • Kuldīgas BJC

6.janvārī notika pedagogu karjeras konsultantu tikšanās/pieredzes apmaiņa. PKK- G.Krūkliņa, D.Žentiņa, I.Reita, L.Pļaviņa, A.Čīče un karjeras un audzināšanas darba speciāliste L.Kovaļeva devās uz Turlavas pamatskolu.

image
08
Jan

„Pareizais vai nepareizais ceļš uz karjeru” kopā ar I. Rešetinu

  • Kuldīgas BJC

6.janvārī Kuldīgas Jauniešu mājā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Pareizais vai nepareizais ceļš uz karjeru”, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

image
19
Nov

Veru durvis uz vidusskolu 2019

  • Kuldīgas BJC

10. oktobrī norisinājās gadskārtējais pasākums – “Veru durvis uz vidusskolu”.

image
19
Nov

Informācijas diena Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 9.klašu skolēniem KTTT

  • Kuldīgas BJC

Šodien, simt desmit Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 9. klašu skolēni iepazinās ar Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma kopējām nostādnēm, uzklausīja tehnikuma karjeras konsultantes Aijas Rutules prezentāciju par tehnikumā apgūstamajām mācību programmām, audzēkņu sasniegumiem, pasniedzējiem, mācību iestādes noteikumiem, prasībām, mācību procesu, materiāli tehnisko nodrošinājumu, stipendiju piešķiršanas kārtību, iespējām piedalīties starptautiskos projektos.

image
13
Nov

Veiksmīgas karjeras ABC

  • Kuldīgas BJC

13. novembrī Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 7.-9.klašu skolēniem notika nodarbība - seminārs, kurā ar īpaši izstrādātu sociālo tehnoloģiju un karjeras spēļu palīdzību dalībniekiem tika dota iespēja pašiem rast atbildes uz tādiem aktuāliem jautājumiem, kas ir mans patiesais aicinājums, kāda ir mana sapņu profesija, kurā nozarē es būšu veiksmīgs, ar ko sākt veidot karjeru, kā nekļūdīties izvēloties nodarbošanos un, kādiem orientieriem dzīvē sekot veidojot karjeru.

image
27
Sep

Uzņēmumu un iestāžu dienas 2019

  • Kuldīgas BJC

26.oktobrī notika gadskārtējās Uzņēmumu un iestāžu dienas. Tajās piedalījās Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 8. klašu skolēni, 35 uzņēmumi un iestādes.

image
08
Apr

Robotu būve un programmēšana

  • Kuldīgas BJC

5.aprīlī pie mums viesojās RTU Liepājas filiāle ar pasākumu “Robotu būve un programmēšana”. Pasākumā piedalījās Kuldīgas 2. vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas  10. – 12.klašu skolēni.

image
03
Apr

Ko es varu, zinu, protu... PII karjeras pasākums

  • Kuldīgas BJC

Divu nedēļu garumā Kuldīgas novada pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko un sagatavošanas grupu bērni iepazinās ar dažādām profesijām. Bērnu un jauniešu centrā floriste Irita iepazīstināja ar florista profesiju. Irita pastāstīja, kas ir florists un ar ko florists nodarbojas. Bērni kopā ar Iritu gatavoja rotas un ziedus.