fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
06
Jūn

Kuldīgas novada karjeras konsultanti viesojas iespaidīgajā Bulduru Tehnikumā

  • Kuldīgas BJC

Atsaucoties Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas (LKAAA) aicinājumam,  Bulduru Tehnikumā viesojās karjeras konsultanti no vairākām Latvijas pilsētām, pārstāvot plašu iestāžu spektru - gan vispārizglītojošās skolas, profesionālo un augstākās izglītību, gan NVA un pašvaldību iestādes.

image
04
Jūn

Kuldīgas novada pedagoģes viesojas Ogrē un atzīmē LKAAA jubileju

  • Kuldīgas BJC

Maija izskaņā, Ogres centrālajā bibliotēkā sirsnīgā gaisotnē tika atzīmēta Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas (LKAAA) 15 gadu jubileja. 

image
10
Apr

Jauniešiem liela interese "Ēnu dienas" ietvaros iepazīt profesijas un darba tirgu Kuldīgas novadā un ārpus tā

  • Kuldīgas BJC

Arī šogad Kuldīgas novada skolas aktīvi iesaistījās Ēnu dienā, kas notika 4.aprīlī. Ēnu diena ir pasaulē atzīta "Junior Achievement" karjeras izglītības programma visa vecuma skolēniem, kuras laikā viņi apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.  Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties savu karjeras ceļu un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. 

image
21
Mar

Karjeras pasākums "Veru durvis uz profesionālo izglītību" pulcē pilnu Jauniešu māju

  • Kuldīgas BJC

Tuvojoties mācību gada izskaņai, kad jāpieņem lēmums par tālāko izglītību, 9.klašu audzēkņi no Kuldīgas novada skolām pulcējās Jauniešu mājā. 
Pasākumā “Veru durvis uz profesionālo izglītību” skolēni varēja iepazīt vienpadsmit izglītības iestāžu piedāvājumu, lai, iespējams, kādā no tām turpinātu savu karjeras ceļu.

image
07
Mar

Kuldīgas novada pedagogi mācās par pilsoniskās līdzdalības prasmēm

  • Kuldīgas BJC

Lai veicinātu izpratni par daudzveidīgu pieeju izmantošanu, pilnveidojot skolēnu pilsoniskās līdzdalības prasmes un nodrošinot plašāku skolēnu izglītības pieredzi skolās, 6. martā uz informatīvi izglītojošu semināru Rīgā pulcējās jomas koordinatori no vairākām Latvijas pašvaldībām.

image
06
Mar

9. klašu skolēni aicināti piedalīties karjeras pasākumā “Veru durvis uz profesionālo izglītību”

  • Kuldīgas BJC

20. martā, plkst. 10.00, Kuldīgas Jauniešu mājā norisināsies karjeras pasākums “Veru durvis uz profesionālo izglītību”. Pasākums paredzēts 9. klašu skolēniem. 

image
25
Jan

Pulcējot pilnu zāli interesentu, skolēni gūst plašāku priekšstatu par IT jomu

  • Kuldīgas BJC

Pulcējot pilnu zāli interesentu, 24. janvārī Kuldīgas Jauniešu mājā notika tehnoloģiju iedvesmas konference “IT diena Kuldīgā 2024”, kurā skolēni varēja gūt plašāku priekšstatu par IT jomu un karjeras iespējam tajā.

image
07
Dec

Karjeras pasākums "Veru durvis uz augstskolu" pulcē 130 novada jauniešus

  • Kuldīgas BJC

Lai prezentētu savu mācību iestāžu piedāvājumu un atbildētu uz interesentu jautājumiem, Kuldīgas Jauniešu mājā  6.decembrī pulcējās pārstāvji no lielākajām Latvijas augstskolām. Interesi par studijām izrādīja vairāk nekā 130 Kuldīgas novada vidusskolēni.

image
10
Nov

"Es esmu Latvija" - valsts svētku noskaņās iedvesmo jauniešus

  • Kuldīgas BJC

Sākoties novembrim, patriotisma mēnesim, Kuldīgas novada jaunieši tika aicināti uz karjeras un audzināšanas pasākumu “Es esmu Latvija.” Tā mērķis bija iedziļināties un stiprināt patriotisma jēdzienu un uzzināt vairāk par militārās izglītības un karjeras iespējām.