fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
25
Sep

Kuldīgas novada jaunieši uzzina par karjeras iespējām medicīnā

  • Kuldīgas BJC

Lai nostiprinātu  interesi par medicīnas studijām un iespējamo karjeru šajā nozarē, 22. septembrī Kuldīgas Jauniešu māja pulcēja interesentus no vairākām novada skolām.

image
14
Jūn

Zviedrijā gūst lieliskus iespaidus un uzkrāj jaunas zināšanas

  • Kuldīgas BJC

No 23. līdz 25. maijam Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktora vietniece Ieva Kaltniece bija viena no Latvijas delegācijas pārstāvēm stratēģiskās partnerības “Europe Goes Local” rīkotajā konferencē Stokholmā, Zviedrijā.

image
02
Maijs

Iedvesmas un motivācijas pēcpusdiena "TAVA IZVĒLE!"

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas Jauniešu mājā, 11.maijā, plkst. 15.00 Iedvesmas un motivācijas pēcpusdiena jauniešiem “Tava IZVĒLE!"

image
25
Apr

Biznesa forums “Uzņēmējdarbības loma reģiona attīstībā”

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktores vietniece Anda Andersone piedalījās diskusijās biznesa forumā “Uzņēmējdarbības loma reģiona attīstībā”.

image
11
Apr

Visā Latvijā 5. aprīlī norisinājās Ēnu diena

  • Kuldīgas BJC

Visā Latvijā 5. aprīlī norisinājās Ēnu diena, kas dod iespēju  bērniem un jauniešiem iepazīties ar daudzveidīgajām karjeras iespējām. Skolēni, iepriekš piesakoties, varēja pavadīt  dienu pie sava izvēlētā  profesionāļa viņa darba vietā, iepazīstot konkrētā amata nianses  un specifiku.

image
03
Apr

Veru durvis uz profesionālo izglītību Kuldīgā

  • Kuldīgas BJC

Lai vairāk iepazītu profesionālās izglītības iespējas un gūtu priekšstatu par amatu daudzveidību,  Kuldīgas Jauniešu mājā  31.martā notika karjeras izglītības pasākums “Veru durvis uz profesionālo izglītību”. Vairāku stundu garumā ar savu piedāvājumu klātesošos 9.klašu audzēkņus no visa Kuldīgas novada iepazīstināja 10  mācību iestādes.

image
13
Mar

Kuldīgā norisinājies karjeras izglītības pasākums “Viss par kino. Montāža”

  • Kuldīgas BJC

Jauniešu mājā 9.martā notika karjeras izglītības pasākums  “Viss par kino. Montāža”, kurā pulcējās vairāk nekā 50 interesentu no Kuldīgas novada skolām. 

image
08
Dec

Veru durvis uz augstskolu 2022

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas Jauniešu mājā  7.decembrī pulcējās pārstāvji no lielākajām Latvijas augstskolām, lai iepazīstinātu Kuldīgas novada vidusskolēnus ar savu studiju programmu piedāvājumu. Bērnu un jauniešu centra organizētais pasākums notika karjeras izglītības ietvaros. 

image
09
Nov

KARJERAS IZGLITĪBAS PASĀKUMS vidusskolēniem “VERU DURVIS UZ AUGSTSKOLU“ 2022

  • Kuldīgas BJC

7.decembrī, no plkst. 12.00 - 15.00, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, norisināsies karjeras izglītības pasākums vidusskolēniem "VERU DURVIS UZ AUGSTSKOLU".