fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
15
Jūn

PKK tikšanās pieredzes apmaiņa Ēdoles pamatskolā

  • Kuldīgas BJC

10. jūnijā notika PKK tikšanās pieredzes apmaiņa Ēdoles pamatskolā. 

image
09
Mar

Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē

  • Kuldīgas BJC

Sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju, 6.martā Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu skolēniem un skolēniem no kaimiņu novadiem notika seminārs “Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē.”

image
28
Feb

Papīra tilti Liepājā - 3”

  • Kuldigas BJC

Kas var būt aizraujošāks par fizikas likumu testēšanu praksē? Trešdien, 26. februārī Kuldīgas Centra vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Kuldīgas 2.vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu komandas piedalījās inženiertehnisko zināšanu un praktisko prasmju sacensības “Papīra tilti Liepājā - 3”.

image
24
Feb

Ēnu dienas Kuldīgas novadā 2020

  • Kuldīgas BJC

12.februārī visā Latvijā un arī Kuldīgas novadā notika Ēnu dienas. Šajā dienā skolēni devās ēnot dažādu profesiju pārstāvjus. Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli savai nākotnes profesijai un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir  iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

image
28
Jan

Veru durvis uz augstskolu 2020

  • Kuldīgas BJC

22.janvārī Kuldīgas novada Bērnu jauniešu centrā un E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā notika ikgadējais pasākums “Veru durvis uz augstskolu.”

image
28
Jan

A. Daumes lekcija “Brieduma nosacījumi jauniešu dzīvē”

  • Kuldīgas BJC

Pirms pasākuma “Veru durvis uz augstskolu ”vidusskolēni noklausījās Alekša Daumes,  personīgās izaugsmes trenera, ar 21 gadu vadības pieredzi un 12 gadu starptautisku apmācību pieredzi Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs lekciju “Brieduma nosacījumi jauniešu dzīvē”.

image
08
Jan

Pedagogu karjeras konsultantu pieredzes apmaiņa Turlavā

  • Kuldīgas BJC

6.janvārī notika pedagogu karjeras konsultantu tikšanās/pieredzes apmaiņa. PKK- G.Krūkliņa, D.Žentiņa, I.Reita, L.Pļaviņa, A.Čīče un karjeras un audzināšanas darba speciāliste L.Kovaļeva devās uz Turlavas pamatskolu.