fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
07
Dec

Projektā “WHAT THE FUN?” meklēs veidus, kā digitāli uzrunāt jauniešus

 • Kuldīgas novada pašvaldība

No 2023. gada 27. līdz 30. novembrim Beļģijas Vorselaaras pilsētā virmoja radošas un progresīvas idejas, jo tajā norisinājās “Erasmus+” programmas projekta “What The Fun?” atklāšanas sanāksme. Sanāksmi organizēja vadošā Beļģijas jaunatnes organizācija Elegast, un tā bija pirmā klātienes tikšanās, kurā piedalījās projekta partneri no Eiropas, tajā skaitā arī Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra darbiniece Ieva Kaltniece. 

image
07
Dec

Karjeras pasākums "Veru durvis uz augstskolu" pulcē 130 novada jauniešus

 • Kuldīgas BJC

Lai prezentētu savu mācību iestāžu piedāvājumu un atbildētu uz interesentu jautājumiem, Kuldīgas Jauniešu mājā  6.decembrī pulcējās pārstāvji no lielākajām Latvijas augstskolām. Interesi par studijām izrādīja vairāk nekā 130 Kuldīgas novada vidusskolēni.

image
06
Dec

Kuldīgas Jauniešu dome tiekas ar pašvaldības vadību

 • Kuldīgas novada pašvaldība

Izglītības kvalitāte, iesaiste novada dzīvē un jaunas iespējas – šos jautājumus Kuldīgas Jauniešu dome pārrunāja tikšanās laikā ar pašvaldības vadību. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska uz sarunu bija aicinājusi jaunievēlētos Jauniešu domes līderus un viņu kolēģus – lai apspriestu jauniešiem būtiskus jautājumus un to, kā vēl ciešāk veicināt līdzdarbošanos pašvaldības darbā.

image
05
Dec

Ēdoles jauniešu “DEPO” lieliski nosvin pirmo dzimšanas dienu

 • Kuldīgas novada pašvaldība

Jauniešu “DEPO” Ēdolē, 2. decembrī Ēdoles kultūras namā svinēja savu pirmo dzimšanas dienu.

image
30
Nov

7. decembrī Kuldīgas Jauniešu mājā - "Young Media Sharks" mediju meistarklases

 • "Young Media Sharks"

7. decembrī plkst. 14.00 Kuldīgā Jauniešu mājā organizācija “Avantis” un kustība “Young Media Sharks” aicina uz mediju satura meistarklasēm, ko vadīs Creo Dizains” grafikas dizainere un sociālo mediju menedžere Katrīna Malacanova un digitālā satura veidotāja un TV raidījumu vadītāja Nansija Garkalne.

image
27
Nov

Aicina piedalīties “Medicines for Worlds Ghetto’s” konferencē

 • Kuldīgas BJC

13. decembrī kinoteātrī "Apollo Kino Akropole Rīga" pulcēsies vadošie ielu sporta un kultūras eksperti no visas pasaules, lai konferencē “Medicines for Worlds Ghetto’s” vēstītu par aktualitātēm un problēmām. Šī ir jau 7. starptautiskā konference, ko rīko “Ghetto Games”. Dalība ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots.

image
27
Nov

Piedalies bezmaksas semināros par ideju ģenerēšanu

 • Kurzemes plānošanas reģions

No 29. novembra līdz 12. decembrim (16.00 - 18.00) jaunieši (13 – 30 gadi) no Kurzemes reģiona tiek aicināti piedalīties bezmaksas biznesa ideju ģenerēšanas tiešsaistes treniņos, kuros ikvienam būs iespēja uzzināt un kopīgi iesaistīties jaunu ideju radīšanā.

image
27
Nov

Skrundā norisināsies bezmaksas dienas nometne

 • Kuldīgas BJC

No 4. līdz 8. decembrim Skrundā norisināsies bezmaksas dienas nometne par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. 

image
24
Nov

Jauniešus aicina pieteikties vasaras nometnei ASV

 • BAFF stipendiju programma

Vidusskolas vecuma jaunieši aicināti piedalīties bezmaksas nometnē BAFF Līderības Akadēmija 2024, lai jau nākamajā vasarā dotos uz ASV un iegūtu neaizmirstamu pieredzi mēneša garumā. Līdz 20. janvārim programmai aicināti pieteikties aktīvi un mērķtiecīgi skolēni, kuriem ir interese par inovācijām, mākslīgo intelektu un uzņēmējdarbību, kā arī vēlme atklāt un attīstīt savus talantus.

image
24
Nov

Darīt labu un iepriecināt - aicinām uz labdarības koncertu "Svētvakarā"

 • Kuldīgas BJC

22. decembrī Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā norisināsies popgrupu "Putas" un "Putiņas" labdarības koncerts "Svētvakarā". 

image
24
Nov

Diskutē, kā uzlabot jauniešu, skolotāju un sociālo pedagogu kopējo dialogu

 • Kuldīgas BJC

Kā panākt, lai jaunieši mazāk konfliktētu, justos uzklausīti un saprasti un mazāk nonāktu to  iestāžu redzeslokā, kas saistītas ar likumpārkāpumiem. Šie un citi jautājumi tika pārrunāti 24. novembra tikšanās laikā Kuldīgas Jauniešu mājā, uz kuru pulcējās gan jaunieši un jaunatnes darbinieki, gan pārstāvji no Valsts probācijas dienesta  Kuldīgas nodaļas. 

image
23
Nov

Kuldīgas Jauniešu Dome ievēl prezidentu un vietnieku

 • Kuldīgas novada pašvaldība

Kuldīgā atkal atsākusi darboties Kuldīgas Jauniešu Dome (KJD), kurā aktīvi darbojas jaunieši no dažādām Kuldīgas novada skolām.