fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
26
Maijs

Piesakies vasaras radošajai nedēļai!

 • Kuldīgas BJC

Arī šogad radošās nedēļas vasaras brīvlaikā BŪS! Ievērojot visus drošības pasākumus rīkosim 6 radošās nedēļas visas vasaras garumā! Piesakies jau tagad!

image
14
Maijs

Aicinājums piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”

 • Tija Auziņa

Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.

image
30
Apr

Labāko audzēkņu pieņemšana pie Kuldīgas novada priekšsēdētājas Ingas Bērziņas

 • Kuldīgas BJC

Šodien, 30. aprīlī, attālinātā Zoom video konferencē norisinājās ikgadējā labāko audzēkņu pieņemšana pie Kuldīgas novada priekšsēdētājas Ingas Bērziņas, skolēniem par augstiem sasniegumiem 2019./2020. mācību gadā.

image
30
Apr

Kuldīgas novada BJC aicina uz XIII solistu - vokālistu konkursu "Mīļdziesmiņa"

 • Kuldīgas BJC

Pirmo reizi solistu - vokālistu konkurss Mīļdziesmiņa tiks organizēts video formātā. 

image
08
Apr

Informācija par BJC darbību COVID-19 vīrusa laikā

 • Kuldīgas BJC

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, reaģējot uz koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos Eiropā un Latvijā, informējam, ka no 13. marta līdz 12. maijam būs slēgts Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs, Kuldīgas Jauniešu māja, Tehniskās jaunrades centrs un Indoor skeitparks.

image
08
Apr

Pagarināta pieteikšanās metodisko izstrādņu skatei

 • Kuldīgas BJC

Sakarā ar COVID-19 ārkārtas stāvokli valstī, tiek pagarināta metodisko izstrādņu pieņemšana līdz 30. maijam. Motodisko izstrādņu sagatavošana un iesniegšana tiks uzskatīta, kā attālināti veikts darbs.

image
07
Apr

Aktīvi turpinās darbs pie projekta “JĀdaram!” realizācijas

 • Kuldīgas BJC

Projekta “JĀdaram!” darba grupas tikšanās šobrīd norit attālināti ik pēc divām nedēļām un darbs pie Kuldīgas novada jaunatnes politikas attīstības plāna 2020. - 2023. gadam norit kā plānots.

image
09
Mar

Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē

 • Kuldīgas BJC

Sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju, 6.martā Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu skolēniem un skolēniem no kaimiņu novadiem notika seminārs “Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē.”

image
06
Mar

Kuldīgu pieskandina skolēnu vokālie ansambļi no visas Kurzemes

 • Kuldīgas BJC

4. martā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā norisinājās Kurzemes kultūrvēsturiskā novada vokālo ansambļu konkurss “Balsis 2020”, kurā pulcējās 16 vokālie ansambļi no vairākām Kurzemes novadu izglītības iestādēm.

image
05
Mar

Kuldīgas novada skolēnu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde "Radi rotājot"

 • Kuldīgas BJC

Nāc ciemos uz mākslinieku rezidenci un apskati izstādi!

image
04
Mar

Aktivitāšu plāns martam

 • Kuldīgas BJC

Apskati, kas jauns būs martā! 

image
28
Feb

Papīra tilti Liepājā - 3”

 • Kuldigas BJC

Kas var būt aizraujošāks par fizikas likumu testēšanu praksē? Trešdien, 26. februārī Kuldīgas Centra vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Kuldīgas 2.vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu komandas piedalījās inženiertehnisko zināšanu un praktisko prasmju sacensības “Papīra tilti Liepājā - 3”.