fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
16
Mar

Pagarināta pieteikšanās metodisko izstrādņu skatei

Sakarā ar COVID-19 ārkārtas stāvokli valstī, tiek pagarināta metodisko izstrādņu pieņemšana līdz 14. aprīlim. Motodisko izstrādņu sagatavošana un iesniegšana tiks uzskatīta, kā attālināti veikts darbs.

image
14
Mar

Informācija par BJC darbību COVID-19 vīrusa laikā

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, reaģējot uz koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos Eiropā un Latvijā, informējam, ka no 13. marta līdz 14. aprīlim būs slēgts Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs, Kuldīgas Jauniešu māja, Tehniskās jaunrades centrs un Indoor skeitparks.

image
09
Mar

Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē

  • Kuldīgas BJC

Sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju, 6.martā Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu skolēniem un skolēniem no kaimiņu novadiem notika seminārs “Izglītības un darba iespējas mežsaimniecības un kokapstrādes nozarē.”

image
06
Mar

Kuldīgu pieskandina skolēnu vokālie ansambļi no visas Kurzemes

  • Kuldīgas BJC

4. martā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā norisinājās Kurzemes kultūrvēsturiskā novada vokālo ansambļu konkurss “Balsis 2020”, kurā pulcējās 16 vokālie ansambļi no vairākām Kurzemes novadu izglītības iestādēm.

image
05
Mar

Kuldīgas novada skolēnu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde "Radi rotājot"

  • Kuldīgas BJC

Nāc ciemos uz mākslinieku rezidenci un apskati izstādi!

image
04
Mar

Aktivitāšu plāns martam

  • Kuldīgas BJC

Apskati, kas jauns būs martā! 

image
28
Feb

Papīra tilti Liepājā - 3”

  • Kuldigas BJC

Kas var būt aizraujošāks par fizikas likumu testēšanu praksē? Trešdien, 26. februārī Kuldīgas Centra vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Kuldīgas 2.vidusskolas 10.-12.klašu skolēnu komandas piedalījās inženiertehnisko zināšanu un praktisko prasmju sacensības “Papīra tilti Liepājā - 3”.

image
27
Feb

Piesakies jauniešu iniciatīvu konkursam (pagarināts)

  • Kuldīgas BJC

Tevi ir ideja, kuru vēlies īstenot? Šeit ir tava iespēja iegūt 300 euro tās īstenošanai. 

image
27
Feb

Aizvadīts ikgadējais Kuldīgas novada skolēnu skatuves runas konkurss

  • Kuldīgas BJC

25. februārī Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrā norisinājās ikgadējais Kuldīgas novada skolēnu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 24 dalībnieki, kas bija sagatavojuši vienu prozas un vienu dzejas darbu.

image
25
Feb

Turlavā aizritējusi tikšanās par jaunatnes jomas attīstību Kuldīgas novadā

  • Kuldīgas BJC

20. februārī projekta “JĀdaram!” darba grupa devās uz Turlavas pagastu, kur tikās ar vietējiem jauniešiem, pedagogiem, speciālistiem, pagasta pārvaldes vadītāju, kultūras darba organizatori, bibliotekāri un citiem interesentiem, lai diskutētu par jaunatnes jomu un tās attīstību Kuldīgas novadā.

image
24
Feb

Ceļš uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

  • Kuldīgas BJC

Apskati info kalendāru līdz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

image
24
Feb

Ēnu dienas Kuldīgas novadā 2020

  • Kuldīgas BJC

12.februārī visā Latvijā un arī Kuldīgas novadā notika Ēnu dienas. Šajā dienā skolēni devās ēnot dažādu profesiju pārstāvjus. Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli savai nākotnes profesijai un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir  iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.