fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
13
Nov

Veiksmīgas karjeras ABC

 • Kuldīgas BJC

13. novembrī Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 7.-9.klašu skolēniem notika nodarbība - seminārs, kurā ar īpaši izstrādātu sociālo tehnoloģiju un karjeras spēļu palīdzību dalībniekiem tika dota iespēja pašiem rast atbildes uz tādiem aktuāliem jautājumiem, kas ir mans patiesais aicinājums, kāda ir mana sapņu profesija, kurā nozarē es būšu veiksmīgs, ar ko sākt veidot karjeru, kā nekļūdīties izvēloties nodarbošanos un, kādiem orientieriem dzīvē sekot veidojot karjeru.

image
12
Nov

Pēdējā veselīga uztura meistarklase 2019. gadā piesakies!

 • Kuldīgas BJC

Pēdējā veselīga uztura meistarklase šajā gadā. 27. novembrī plkst. 15.00 Kuldīgas Jauniešu mājā!

image
04
Nov

Kuldīgas nov. BJC Apbalvo skolēnus, pedagogus un brīvprātīgos jauniešus par sasniegumiem interešu un neformālajā izglītībā

 • Kuldīgas BJC

1. novembrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās ikgadējā svinīgā pieņemšana pie Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra direktores, kurā tika apbalvoti skolēni, pedagogi un brīvprātīgie jaunieši par sasniegumiem interešu un neformālajā izglītībā 2018/2019. mācību gadā.

image
31
Okt

Veselīga uztura meistarklase kopā ar Lauri Aleksejevu

 • Kuldīgas BJC

30. oktobrī, Kuldīgas Jauniešu mājā aizvadīta veselīga uztura meistarklase kopā ar Lauri Aleksejevu rudens nokrāsās.

image
30
Okt

Projekta “JĀdaram!” darba grupa izvirza galvenos virzienus, kas būs vienotā plānošanas dokumenta pamatā un sāk plānot konkrētus uzdevumus plānošanas dokumenta izstrādē

 • Kuldīgas BJC

Projekta “JĀdaram!” darba grupa trešajā tikšanās reizē, kas norisinājās 16. oktobrī Kuldīgas jauniešu mājā, tiekoties dažādu novada iestāžu pārstāvjiem, skupolozi analizēja un noteica galvenos virzienus jeb prioritātes uz kurām jāstrādā, lai uzlabotu darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā.

image
29
Okt

Aizvadīts ikgadējais Viduskursas stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa 2019”

 • Kuldīgas BJC

29. oktobrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās ikgadējais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”, kurā piedalījās 18 dalībnieki no visas Viduskursas. Jaunie stāstnieki žūrijas komisijai stāstīja pasaku, atgadījumu no dzīves un anekdoti. 

image
17
Okt

Piesakies veselīga uztura meistarklasei!

 • Kuldīgas BJC

30. oktobrī plkst. 15.00 Kuldīgas Jauniešu mājā (Jelgavas ielā 26) aicinām ikvienu Kuldīgas novada jaunieti no 13 līdz 25 gadu vecumam uz BEZMAKSAS veselīga uztura meistarklasi kopā ar šefpavāru un restorāna "36.līnija" līdzīpašnieku Lauri Aleksejevu.

image
07
Okt

Rudens brīvlaika radošās darbnīcas

 • Kuldīgas BJC

Aicinām uz rudens brīvlaika radošajām darbnīcām 23. un 24 oktobrī!

image
30
Sep

Oktobris Jauniešu mājā

 • Kuldīgas BJC

Paskaties, kas mums plānā oktobrī!

image
27
Sep

Atskats uz Kuldīgas "Jauniešu forumu 2019"

 • Kuldīgas BJC

21. septembrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās Kuldīgas Jauniešu forums 2019, kurā tikās vairāk kā 70 apmeklētāji, tostarp, novada jaunieši, lēmumu pieņēmēji, speciālisti, pedagogi, iestāžu darbinieki un citi interesenti. Diskusijas noritēja grupās par aktuālām tēmām jaunatnes jomas attīstībā Kuldīgas novadā, īpašu uzmanību vēršot uz jau aizsākto mobilā darba ar jaunatni turpmāku attīstību novadā, kā arī tika runāts par tām iestādēm, kas veic darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā. Diskusiju gaitā tika analizēts vai paši jaunieši ir informēti, ko šīs iestādes piedāvā jauniešu vecumposmam, kas vēl būtu nepieciešams, lai Kuldīgas novads būtu jauniešiem draudzīgs, saistošs un viņu iniciatīvām atvērts.

image
27
Sep

Uzņēmumu un iestāžu dienas 2019

 • Kuldīgas BJC

26.oktobrī notika gadskārtējās Uzņēmumu un iestāžu dienas. Tajās piedalījās Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 8. klašu skolēni, 35 uzņēmumi un iestādes.