fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Atjautīgie un talantīgie jaunieši – sveic Barikāžu atceres dienas aktivitāšu uzvarētājus

image
22
Jan

• Kuldīgas BJC
  • 22/01/2024

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs šodien, 22. janvārī, apbalvoja tās komandas, kuras izcīnīja godalgotās vietas 19. janvārī aizvadītajās Barikāžu atceres dienas aktivitātēs.

9. klašu skolēniem bija jāpieveic 15 dažādas veida stacijas, kurās jaunieši praktiski, fiziski un radoši izzināja 1991. gada barikāžu notikumus. Visvairāk punktus un čempiona titulu izcīnīja Kuldīgas Centra vidusskolas 9. a klase, otrajā vietā ierindojās Turlavas pamatskolas 9. klases skolēni, savukārt dalītu trešo vietu ieguva Skrundas vidusskolas un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 9. klase. Skolēni balvā saņēma lielo picu un atzinības rakstu.

Kopumā sacensībās piedalījās 16 komandas. Pirmajā sešiniekā iekļuva arī Ēdoles pamatskolas 9. klase, Kuldīgas Centra vidusskolas 9. b klase un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 9. b klase. Sakām milzīgu paldies jauniešiem par aktīvo un radošo darbošanos!