fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Karjeras Izglītība

image
14
Feb

Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons

  • Kuldīgas BJC

     Šajā mācību gadā notika VISC rīkots un Latvijas valsts simtgadei veltītais pasākumu cikls izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons.”

image
30
Jan

Barikāžu atmiņu stāsti

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgā Barikāžu laiks bija īpaši saspringts, jo pilsēta bija otrs stratēģiski svarīgākais punkts, ja nu Rīgā ieņemtu televīzijas un radio ēkas, tad par notiekošo pasaulei tiktu ziņots tieši no Kuldīgas. Toreiz, 1991. gadā, kuldīdznieki cēla barikādes, no padomju okupācijas spēkiem aizsargājot pasta ēku un raidstaciju, tāpat daudzi pilsētnieki tolaik devās celt barikādes Rīgā.

Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra kolektīvs šī pasākuma ietvaros nolēma izveidot video materiālu, kas turpmāk kalpotu arī kā metodiskais materiāls skolēniem vēstures stundās. 

Barikāžu atceres pasākumu Kuldīgā organizē Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs. Šajā gadā Kuldīgas nov. BJC īpašu paldies par atmiņu stāstiem vēlas teikt Jurim Hofmanim, Ingrīdai Polei, Intam Folkmanim, Aleksandram Langem, Ingai Zelcerei, Viktoram Fiļippovam, Dainai Tāfelbergai.

image
12
Okt

Karjeras dienas Kuldīgas novada uzņēmumos

  • Kuldīgas BJC

12.oktobrī notika Karjeras dienas Kuldīgas novada uzņēmumos. Pasākumā piedalījās Kuldīgas novada skolu 8.klašu skolēni un 35 uzņēmumi.