fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Karjeras Izglītība

image
19
Apr

Karjeras pasākums pirmsskolām “Darbs vai profesija?”

  • Kuldīgas BJC

Sākot ar 9.aprīlī Kuldīgas Bērnu un jauniešu  centrā un Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā notiek  karjeras pasākums pirmsskolām “Darbs vai profesija?”

image
03
Apr

“Veru durvis uz vidusskolu”

  • Kuldīgas BJC

29.martā Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 9.klašu skolēniem notika pasākums “Veru durvis uz vidusskolu” ar mērķi iepazīt Kuldīgas novadu vidusskolu mācību programmas un skolu kopumā.

image
07
Mar

Ēnu diena

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. 

image
14
Feb

Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons

  • Kuldīgas BJC

     Šajā mācību gadā notika VISC rīkots un Latvijas valsts simtgadei veltītais pasākumu cikls izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons.”

image
30
Jan

Barikāžu atmiņu stāsti

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgā Barikāžu laiks bija īpaši saspringts, jo pilsēta bija otrs stratēģiski svarīgākais punkts, ja nu Rīgā ieņemtu televīzijas un radio ēkas, tad par notiekošo pasaulei tiktu ziņots tieši no Kuldīgas. Toreiz, 1991. gadā, kuldīdznieki cēla barikādes, no padomju okupācijas spēkiem aizsargājot pasta ēku un raidstaciju, tāpat daudzi pilsētnieki tolaik devās celt barikādes Rīgā.

Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra kolektīvs šī pasākuma ietvaros nolēma izveidot video materiālu, kas turpmāk kalpotu arī kā metodiskais materiāls skolēniem vēstures stundās. 

Barikāžu atceres pasākumu Kuldīgā organizē Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs. Šajā gadā Kuldīgas nov. BJC īpašu paldies par atmiņu stāstiem vēlas teikt Jurim Hofmanim, Ingrīdai Polei, Intam Folkmanim, Aleksandram Langem, Ingai Zelcerei, Viktoram Fiļippovam, Dainai Tāfelbergai.

  • 1
  • 2