fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

image
12
Nov

Pēdējā veselīga uztura meistarklase 2019. gadā piesakies!

  • Kuldīgas BJC

Pēdējā veselīga uztura meistarklase šajā gadā. 27. novembrī plkst. 15.00 Kuldīgas Jauniešu mājā!

image
31
Okt

Veselīga uztura meistarklase kopā ar Lauri Aleksejevu

  • Kuldīgas BJC

30. oktobrī, Kuldīgas Jauniešu mājā aizvadīta veselīga uztura meistarklase kopā ar Lauri Aleksejevu rudens nokrāsās.

image
17
Okt

Piesakies veselīga uztura meistarklasei!

  • Kuldīgas BJC

30. oktobrī plkst. 15.00 Kuldīgas Jauniešu mājā (Jelgavas ielā 26) aicinām ikvienu Kuldīgas novada jaunieti no 13 līdz 25 gadu vecumam uz BEZMAKSAS veselīga uztura meistarklasi kopā ar šefpavāru un restorāna "36.līnija" līdzīpašnieku Lauri Aleksejevu.

image
30
Sep

Oktobris Jauniešu mājā

  • Kuldīgas BJC

Paskaties, kas mums plānā oktobrī!

image
27
Sep

Atskats uz Kuldīgas "Jauniešu forumu 2019"

  • Kuldīgas BJC

21. septembrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās Kuldīgas Jauniešu forums 2019, kurā tikās vairāk kā 70 apmeklētāji, tostarp, novada jaunieši, lēmumu pieņēmēji, speciālisti, pedagogi, iestāžu darbinieki un citi interesenti. Diskusijas noritēja grupās par aktuālām tēmām jaunatnes jomas attīstībā Kuldīgas novadā, īpašu uzmanību vēršot uz jau aizsākto mobilā darba ar jaunatni turpmāku attīstību novadā, kā arī tika runāts par tām iestādēm, kas veic darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā. Diskusiju gaitā tika analizēts vai paši jaunieši ir informēti, ko šīs iestādes piedāvā jauniešu vecumposmam, kas vēl būtu nepieciešams, lai Kuldīgas novads būtu jauniešiem draudzīgs, saistošs un viņu iniciatīvām atvērts.

image
23
Sep

Aizritējusi projekta “JĀdaram!” 2. darba grupas tikšanās

  • Kuldīgas BJC

20. septembrī Kuldīgas jauniešu mājā norisinājās otrā projekta “JĀdaram!” starpinstitūciju darba grupas tikšanās. Sākotnēji darba grupas dalībnieki tika iepazīstināti ar SWID analīzes rezultātiem, kuri atklāja Kuldīgas novada stiprās un vājās puses, iespējas un draudus darbā ar jaunatni Kuldīgas novadā. Pēc šo rezultātu apkopošanas, katrs darba grupas dalībnieks analizēja tieši savas pārstāvošās institūcijas stiprās, vājās puses, iespējas un draudus jeb veica savas institūcijas SWID analīzi attiecībā uz darbu ar jaunatni savā nozarē, lai jau konkrētāk diskutētu par veicamajiem uzdevumiem projekta mērķa sasniegšanā.

image
06
Sep

Aicinām uz jauniešu forumu par mobilo darbu Kuldīgas novadā

  • Kuldīgas BJC

21. septembrī Kuldīgas jauniešu mājā notiks ikgadējais jauniešu forums, uz kuru aicināti Kuldīgas novada jaunieši, viņu vecāki, pedagogi, novada speciālisti, pašvaldības vadība un citi interesenti, lai runātu par mobilā darba ar jaunatni tālāku attīstību un cietiem aktuāliem jautājumiem jaunatnes jomā Kuldīgas novadā.

image
03
Sep

Septembris Jauniešu mājā!

Apskaties, kas mums plānā Septembrī! 

image
29
Aug

Apstiprināts projekts "JĀdaram".

  • Kuldīgas BJC

Apstiprināts Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra (iesniedzējs Kuldīgas novada pašvaldība) iesniegtais projekts “JĀdaram!”, kura mērķis ir jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrāde, sadarbojoties institūcijām, kas veic darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā.