fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Jaunumi

image
17
Sep

Piesakies Kuldīgas novada jauniešu forumam

  • Kuldīgas BJC

Jau 29. septembrī pulcēsies jaunieši no jaunā Kuldīgas novada uz 2021. gada Jauniešu forumu. Aicinām tieši Tevi pievienoties forumam un diskutēt par Tev aktuāliem un svarīgiem jautājumiem jaunatnes jomā. Ja Tev ir idejas, kā uzlabot dzīvi jauniešiem Kuldīgas novadā, tad šis pasākums būs domāts Tev!

image
09
Sep

JAUNIEŠI MĀCĀS RAKSTĪT UN ĪSTENOT PROJEKTUS

  • Sprādziens

Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība “Sprādziens” no 16. līdz 20. augustam rīkoja piecu dienu apmācības 15 Kuldīgas novada jauniešiem projekta “Grow together” ietvaros sadarbībā ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra Kuldīgas Jauniešu māju.

image
09
Sep

IEGŪST ZINĀŠANAS PAR VESELĪGU DZĪVESVEIDU

  • Sprādziens

No 26. līdz 30. jūlijam Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība “Sprādziens” Kuldīgas Jauniešu mājā rīkoja vasaras nometni “Sākam ar kliedzienu” projekta Nr.9.2.4.2/16/I/095 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” ietvaros.

image
18
Aug

Projektu nakts darbnīca

  • Kuldīgas BJC

Būs mācības par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmās “Eiropas Solidaritātes Korpuss” un „Erasmus+:Jaunatne darbībā”!

image
11
Jūn

Mobilais darbs Laidos

  • Kuldīgas BJC

Vasara ir klāt, un arī mobilais darbs pagastos pēc ierobežojumu mazināšanās var atsākties klātienē. 18. jūnijā braucam uz Laidu pagastu, lai tur ar vietējiem jauniešiem aktīvi un sportiski pavadītu silto vasaras vakaru. Nāc arī Tu!

image
02
Jūn

Vasaras radošās nedēļas - VASARAS SPORTA UN DEJU RITMOS

  • Kuldīgas BJC

Bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 15 gadiem būs lieliska iespēja piedalīties vasaras radošajās nedēļās - "VASARAS SPORTA UN DEJU RITMOS", ko organizē Kuldīgas novada jaunieši, Jauniešu iniciatīvu projektu ietvaros. 

image
27
Maijs

Noslēdzies Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra izsludinātais konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem

  • Kuldigas BJC

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu jauniešu idejām, veicinot Kuldīgas novada jauniešu iniciatīvu un līdzdalību sabiedriskajos procesos Kuldīgas novadā.

Tika saņemti 8 jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumi.

image
10
Maijs

Piesakies Zoom meistarklasei par bloga/mājaslapas izveidi

  • Kuldīgas BJC

27. maijā plkst. 18:00 Tev būs iespēja gūt zināšanas mājaslapas un bloga izveidē.

image
14
Apr

Piesakies mācībām par projektu rakstīšanu!

  • Kuldigas BJC

Vēlies startēt jauniešu iniciatīvu projektu konkursā, bet baidies, ka nespēsi uzrakstīt kvalitatīvu projekta pieteikumu? Tad lasi tālāk, šis ir tieši Tev!