fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

image
06
Sep

Aicinām uz jauniešu forumu par mobilo darbu Kuldīgas novadā

  • Kuldīgas BJC

21. septembrī Kuldīgas jauniešu mājā notiks ikgadējais jauniešu forums, uz kuru aicināti Kuldīgas novada jaunieši, viņu vecāki, pedagogi, novada speciālisti, pašvaldības vadība un citi interesenti, lai runātu par mobilā darba ar jaunatni tālāku attīstību un cietiem aktuāliem jautājumiem jaunatnes jomā Kuldīgas novadā.

image
03
Sep

Septembris Jauniešu mājā!

Apskaties, kas mums plānā Septembrī! 

image
29
Aug

Apstiprināts projekts "JĀdaram".

  • Kuldīgas BJC

Apstiprināts Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra (iesniedzējs Kuldīgas novada pašvaldība) iesniegtais projekts “JĀdaram!”, kura mērķis ir jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrāde, sadarbojoties institūcijām, kas veic darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā.

image
20
Jūn

Fotorientēšanās pagastos

  • Kuldīgas BJC

Aicinām, Tevi, piedalīties fotoorientēšanās pasākumā Kuldīgas novada pagastos! Nāc pats un ņem līdz draugus! Līdzi ņem telefonu ar foto funkciju. Parādi, ka pazīsti savu pilsētu vislabāk!

image
23
Maijs

Noslēdzies jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

  • Kuldīgas BJC

Noslēdzies Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra izsludinātais konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem.

image
17
Maijs

Tuvojas Kuldīgas Jauniešu diena 2019

  • Kuldīgas BJC

Jau 1. jūnijā Kuldīgā norisināsies Kuldīgas jauniešu diena

image
29
Apr

Starptautiskā konference "The POWER of Learning Mobility"

  • Kuldīgas BJC

Aizvadīta starptautiskā konference "The POWER of Learning Mobility", kas norisinājās no 1.līdz 4. aprīlim  Beļģijā. Viena no konferences dalībniecēm bija Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece

image
26
Mar

Mobilais darbs Kuldīgas novadā rit pilnā sparā

  • Kuldīgas BJC

Projekta “Tur Lava” galvenais mērķis ir attīstīt mobilo darbu ar jaunatni Kuldīgas novadā. Katrā tikšanās reizē jaunieši apgūst neformālās izglītības metodes ar kurām paši veido sev interesantu un saistošu apkārtējo vidi, vecinot jauniešu labklājības līmeni Kuldīgas novadā un nodrošinot  jauniešiem līdzdalības iespējas viņu dzīvesvietā, kurā netiek veikts darbs ar jaunatni vai tas tiek veikts ierobežotā apjomā.

image
20
Mar

Kuldīgas jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2019

  • Kuldīgas BJC

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs izsludina "Kuldīgas jauniešu iniciatīvu projektu konkursu 2019”, kas sniedz jauniešiem iespēju iegūt līdz 300 EUR savu iniciatīvu realizēšanai.